Úklid skladových a výrobních prostor

Společnost REMIÁŠ GLOBAL SERVICES s.r.o. provádí generální i pravidelné úklidy výrobních hal a skladů.

Provádění generálního úklidu

Kompletní odprášení a vysátí haly pomocí horolezecké a vysokozdvižné techniky. V uzavřených výrobních a skaldových halách používáme elektrickou vysoko zdvižnou plošinu do výšky 16 metrů.

Provádíme čištění, vysávání a odmašťování stěn a konstrukcí v halách. Strojové čištění a hloubkové odstranění mastných skvrn z podlah ve výrobě. Vysávání a čištění skladových regálů. Mytí světlíku za pomocí vysoko zdvižné plošiny. Čištění a odmaštění vrat ve výrobě a ve skladě, čištění a vysávání halových svítidel a vzduchotechniky. Profesionální odmaštění výrobních strojů, odstranění a hloubkové vyčištění silně znečištěných průmyslových podlah.

Úklidové prostředky

Používáme profesionální úklidové prostředky určené přímo pro úklidy výrobních prostor a těžkého průmyslu. Na přání klienta zajistíme komplexní nanotechnologii všech povrchů, jak ve výrobě, tak i v kancelářských prostorách firmy.

Naše společnost má za sebou tisíce provedených úspěšných zakázek a statisíce m2 vyčištěných výrobních prostor, hal, skladů, garáží atd.

Staňte se i Vy našimi dalšími spokojenými zákazníky a využijte naše pravidelné nebo generální úklidy.

Naši zaměstnanci

Před nástupem je každý náš pracovník prokazatelně seznámen s požadovanými pracovními úkony, BOZP, PO a s konkrétním požadavkem na vysokou kvalitu prováděného úklidu.

Ceník

Technologie – Mytí kotoučovým strojem s odsávánímCena za m2
Garáže8 – 20 Kč/m2
Sklady6 – 15 Kč/m2

Nezávazná poptávka