Profil firmy

Remiáš Global Services s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů komplexních úklidových, čisticích a hygienických služeb. Zabýváme se jak profesionálním úklidem tak i údržbou objektů a veřejné zeleně.

Hlavním úkolem úklidové firmy Remiáš Global Services s.r.o. je poskytovat služby na vysoké úrovni a tím se výrazně odlišit od naší konkurence. Neustále se vzděláváme, modernizujeme přístrojové vybavení a zavádíme do praxe nové poznatky a technologie, pro kvalitní úklid. K úklidu používáme moderní výkonné úklidové stroje a kvalitní ekologické čistící úklidové prostředky. Klademe důraz na kvalitu, rychlost a diskrétnost při provádění úklidových služeb. Usilujeme o vybudování stabilní a prosperující firmy, která bude mít ve svém oboru minimální konkurenci v poskytovaných službách. Dodržujeme přání klientů, chráníme jejich soukromí a lidskou důstojnost – respektujeme individualitu každého klienta a jsme připravení reagovat na jeho přání. Záleží nám na dobrém jménu firmy, spokojenosti našich klientů i našich zaměstnanců. Firma Remiáš Global Services s.r.o. nikdy neztratila žádnou zakázku z důvodu špatně odvedených služeb a nebyla nikdy ve ztrátě.

Vize

Být firmou, která usiluje o to být poctivým partnerem našim zákazníkům, našim zaměstnancům i svým dodavatelům a výrazným způsobem se lišit od konkurence.

Převažující činností jsou úklidové služby zaměřené na pravidelný úklid bytových domů, pravidelný úklid kanceláří a administrativních objektů, pravidelné úklidy ve zdravotnictví, pravidelné úklidy domácností, pravidelné úklidy výrobních objektů a hal, strojové mytí podlah a garáží. Zaměřujeme se také na profesionální čištění koberců a sedacích souprav, čištění kožených sedacích souprav včetně impregnace. V nabídce naších služeb máme i údržbu veřejné zeleně a kompletní správu budov. Výškové práce provádíme za použití nejmodernějšího horolezeckého vybavení nebo za použití vysokozdvižné plošiny. Firma Remiáš Global Services s.r.o. má uzavřenou pojistnou smlouvu za škody způsobené svoji činností do výše 5 milionu korun.

Naše úklidová firma provádí pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, hotelů, škol, školek, výrobních hal, bytových domů, zdravotnických zařízení, ordinací, administrativních objektů, úřady státní správy, peněžní ústavy, sportovní a zábavní zařízení. V rámci pravidelných úklidu zajišťujeme i pravidelný hygienický servis.

Pravidelné úklidy bytových domů provádíme v Brně, Vyškově, Prostějově, Olomouci, Zlíně, Uherském Hradišti a v celé ČR. Mnoho bytových domů využívá i naši službu pravidelné údržby zeleně v okolí bytového domu a v zimním období zajištění odklizení sněhu a schůdnost chodníků.

Úklidové a čistící služby zajišťujeme 7 dní v týdnu 24 hodin denně na území celé ČR.