Proč si nechat vyčistit sedačku od profesionálů?

Zejména v rodinách s malými dětmi se často stává, že se sedačka v obýváku ušpiní barvičkami, jogurty, mastnotou, čokoládou atd. Ženy, které mají ve většině případů na starosti úklid domácnosti, jsou z takového znečištění nábytku nešťastné, a to zejména jedná-li se o látkovou sedací soupravu, která se čistí jen velmi těžko. Naštěstí vám ale pomohou úklidové firmy, které ví, jak na to.

Čištění sedacích souprav je běžnou součástí pravidelného úklidu. Zejména v případě, že chováte domácí mazlíčky, je nutné sedačky pravidelně vysávat a ideálně otírat čistým mokrým hadrem. Zápach, prach a nečistoty ale většinou odstraníte jen ve velmi omezené míře.

Klasický domácí postup čištění

V rámci domácího čištění sedacích souprav je zpravidla nanášen na znečištěnou plochu čistící přípravek, který se nechává několik minut působit a pak je skvrna i s čistícím přípravkem odstraňována mechanicky pomocí kartáče nebo čistého bílého hadru. Je však nutné vždy počítat s tím, že se vám nepodaří vyčistit sedačku tak, jak byste si představovali.

Necháte-li si vyčistit sedačku profesionály, budete mít jistotu, že se látka znovu projasní a vaše sedačka bude opět vypadat jako nová.

Průběh profesionálního čištění sedacích souprav

Hledáte-li čištění sedaček v Brně, může vám pomoci náš tým. Při čištění sedacích souprav používáme extrakční metodu pomocí extrakčního stroje. Tomuto procesu předchází předčištění sedačky speciálním čisticím prostředkem a lehkým překartáčováním.

U čisticích prostředků je třeba dbát na to, aby měly správné pH, které neublíží materiálu, ze kterého je vyroben potah sedačky. Některé prostředky jsou sice šetrné, ale skvrnu se jim nepodaří odstranit. S námi máte jistotu, že sedačka bude opět uvedena do původního stavu. Provádíme čištění sedacích souprav v Brně, ale i po celé ČR, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.