Čištění sedacích souprav Brno

Postup při čištění sedacích souprav a čalounění extrakční metodou

Náš pracovník nejprve provede předčištění silně znečištěných míst na sedací soupravě. Operace předčištění se speciálním čisticím prostředkem poskytuje aktivním látkám čas na uvolnění nečistot a výrazně tak usnadňuje následné čištění, jeho účinku ještě pomůžeme lehkým předkartáčováním. Nyní provedeme profesionálním extrakčním strojem vyčištění celé sedací soupravy.

Čištění je prováděno profesionálním extraktorem s výkonnými čerpadly, které pod tlakem vstřikují čistící médium do sedací soupravy a následně je odsáto do sběrné nádoby extraktoru. Při tomto extrakčním čištění sedacích souprav, čalounění, křesel, taburetů a židlí jsou z čištěných předmětů odstraněny veškeré nečistoty, prach, roztoči a nežádoucí zápachy. Vyčištěním se Vám vrátí původní barvy a příjemná vůně.

Druhy nečistot na sedacích soupravách a čalounění a materiálů na jeho výrobu

Při čištění čalounění je třeba si uvědomit, že nečistoty vyskytující se na čalounění, jsou zcela odlišného původu než nečistoty na kobercích. Vedle běžného znečištění prachem se jedná hlavně o vlasový maz, pot a další znečištění od kontaktu s tělem.

Také materiál používaný na výrobu čalounění je často odlišný od materiálů na výrobu koberců ( objevuje se zde ve velké míře Bavlna, Viskóza či Len ), navíc čistíme potahovou látku, která je cca 1-3 mm silná, takže přístup a metody jsou jiné než u koberců.

Čisticí prostředky pro čištění sedacích souprav a čalounění

Z výše uvedených důvodů je třeba používat na čištění čalounění prostředky, které jsou speciálně vyvinuty na dokonalé odstranění nečistot, které se na čalounění vyskytují nejčastěji. Samotnou kapitolou je PH čisticích prostředků. Prostředky na čištění čalounění by neměly mít v žádném případě vysoké PH., protože vysoká alkalita spoustě materiálům nedělá dobře a je tedy třeba zajistit šetrné čistidlo, Které jim neuškodí.

  • Provádíme čištění všech potahových materiálů, jako je Alcantara, semiš a všechny ostatní potahové materiály.
  • Provádíme pravidelné čištění sedacích souprav pro Italského výrobce Natuzzi.
  • Čištění sedacích souprav provádíme po celé ČR zejména pak: Čištění sedacích souprav Brno, čištění sedacích souprav Slavkov u Brna, Vyškov, Prostějov, Kojetín, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště a Staré město, Blansko, Přerov a dalších městech ČR.
  • Čištění provádíme na území celé ČR 7 dní v týdnu po dobu 24 hodin denně.

Ceník

TechnologieCena za m2
Dvoumístná sedačka čalouněnáOd 180 Kč/ks
Třímístná sedačka čalouněnáOd 280 Kč/ks
Židle čalouněná20 - 50 Kč/ks
Malé křeslo čalouněné50 - 100 Kč/ks
Velké křeslo čalouněné100 - 200 Kč/ks

Nezávazná poptávka