Jak uklidit byt s dítětem?

Snad každá maminka potvrdí, že péče o děti je náročná a s uklízením se příliš nesnoubí. Malé děti mají radost z poznávání každé části bytu a velmi rády pomáhají. Není proto výjimkou, když začnou otevírat šuplíky a vyhází veškerý jejich obsah na velkou hromadu. A tím to rozhodně nekončí. Jak tedy udržet byt čistý a uklizený?

Každá maminka chce mít doma uklizeno. S malým členem domácnosti, který teprve nedávno začal chodit, je to však velmi těžký úkol. Nejen že na úklid bytu nezbývá moc času… ale zároveň je potřeba uklízet více nepořádku než dříve.

Podlahy

S batoletem v domácnosti je v podstatě důležité každý den uklízet podlahu. Snad každá maminka to zná…spousta hraček, jídlo, prach… na podlaze je zkrátka pořád něco. Navíc, vaše děťátko má přece takovou radost z toho, že se může pohybovat po domě. Na podlaze je ale spousta nečistot, usazený prach atd. Vzhledem k tomu, že si dítě neustále strká ručičky do pusy, je třeba se nečistot na podlaze zbavovat co nejčastěji. Ideálně tedy vytřít podlahu každý den.

Sedačky

S dětmi vaše sedačka nevydrží dlouho čistá. Snad v každé rodině s dětmi je běžné, že sedačka musí snášet znečištění jídlem, pitím, barvičkami, modelínou atd. Její vyčištění pak vůbec není jednoduché. Pokud už je na tom vaše sedačka tak zle, že už se na ni nemůžete dívat, přivolejte nás na pomoc. O čištění sedaček v Brně a okolí se zkrátka bez problémů postará tým Remiáš.

Úklid skříněk

Další velmi náročnou záležitostí je úklid skříněk. Jakmile uklidíte jednu poličku, je už s velkým úspěchem vyházena další.

Úklid s batoletem zkrátka trvá 3x déle. Potřebujete si odpočinout? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme s úklidem domácnosti, mytím okem i čištěním sedacích souprav v Brně a okolí.