Úklid firem, společností , administrativních objektů, úřadů

Úklidové práce ve firmách a na úřadech provádíme denně po celé ČR, proto patříme v tomto oboru mezi nejzkušenější na trhu úklidových služeb. Firmy a úřady s námi spolupracují pravidelně, na základě uzavřené smlouvy o provádění díla.

Nabízíme Vám možnost mít svoji spolehlivou úklidovou firmu REMIÁŠ GLOBAL SERVICES s.r.o., která Vám navíc v případě pravidelného úklidového servisu poskytne 25 % slevu na kompletní ostatní úklidové práce. I Vy se tak můžete zařadit mezi naše spokojené zákazníky bez další potřeby měnit dodavatele úklidových služeb.

Kontrola jakosti úklid

Úklidové práce jsou pravidelně kontrolovány manažery jakosti, což samozřejmě zaručuje vysokou kvalitu našich prováděných služeb.

Pravidelný úklid kanceláří a administrativních budov

Vysávání koberců, zametání a vytírání podlah za použití profesionálního úklidového vybavení

Každodenní utírání prachu a ohmatů z nábytku, stolů a všech dostupných míst v kanceláři, včetně umytí dveří, zárubní a desinfekce všech rizikových ploch

Vysypání a výměna sáčku v koši, úklid zázemí pro zaměstnance, kuchyňky, šatny atd.

Desinfekce a důkladné čištění WC zařízení na pracovišti, čištění obkladů, umyvadel, vodovodních baterií, leštění zrcadel a desinfekce všech rizikových ploch na toaletách, umývání a čištění sprch

Zajištění pravidelného dodání a doplňování hygienických potřeb, vytvoření hygienického plánu

Naše společnost Vám pro Vaši firmu vytvoří profesionální hygienický plán a zavede nejmodernější technologické postupy profesionálního úklidu

Generální úklid kanceláří a administrativních budov

Kompletní úklid kanceláři včetně mytí oken, žaluzií a parapetů

Hloubkové čištění koberců, kancelářských křesel a sedacích souprav

Strojové čištění a renovace podlah, dlažby, PVC, Vinyl, dřevěné a plovoucí podlahy atd.

Hloubkové čištění dlažeb, obkladů a spár

Čištění fasád a venkovní betonové dlažby

Speciální impregnační nátěry na podlahy

Četnost úklidu

Četnost úklidu si určuje vždy zákazník. Zpravidla se jedná o úklid denní, nebo 2x či 3x do týdne. Nejdůležitější ovšem je zajištění, co nejkvalitnějších služeb. Na vyžádání jsme schopni Vám vypracovat hygienický plán. U všech zakázek probíhá důkladný dozor našim vyškoleným kontrolním Managerem.

Profesionální servis:

Úklidové služby vykonáváme na profesionální úrovni, pro úklid používáme pouze ekologické šetrné čisticí prostředky, moderní úklidové pomůcky a nejnovější strojovou techniku.

Naši zaměstnanci

Všichni zaměstnanci mají čistý trestní rejstřík a prochází pravidelným školením BOZP a novými technologiemi pro profesionální úklid. Před nástupem je každý pracovník prokazatelně seznámen s požadovanými pracovními úkony.

Pravidelné úklidové práce provádíme již od 850 Kč za měsíc

Nezávazná poptávka