Svěřte úklid bytového domu firmě a všichni budou spokojení

Jste majitelem bytového domu a neustále řešíte problém týkající se jeho úklidu? Úklid společných prostor bytového domu může být v mnoha případech zbytečně komplikovaný. Někteří obyvatelé uklízet nechtějí, jiní nemohou nebo to dokonce neumí. Ideálním řešením je proto takový úklid svěřit společnosti, která se o vše postará za vás, a navíc kvalitně.

Úklid bytových domů je často velice komplikovaný. Čím více domácností, tím mnohdy horší domluva. Někteří obyvatelé domu nemají na úklid společných prostor čas, důchodci a lidé s omezenou možností pohybu takový úklid dokonce vůbec nezvládnou. Někteří lidé se úklidem vůbec nezaobírají, i když mají zrovna „službu“, a společné prostory zkrátka nechají neuklizené.

Úklid bytového domu vlastními silami vyžaduje Váš čas. Je nutné vytvořit rozpis, kdy má která domácnost uklidit a dohlédnout na to, aby se tak stalo. Pro většinu majitelů bytových domů je taková organizace velmi náročná.

Nechte to na úklidové firmě

Svěříte-li úklid bytového domu úklidové firmě, budete mít jistotu, že máte zajištěný pravidelný úklid, a k tomu kvalitně. Úklidové firmy mají k dispozici vybavení, které běžné domácnosti nemají. Úklid proto často probíhá mnohem rychleji a velmi efektivně.

Pokud se spolehnete na kvalitní služby naší společnosti – Remiáš Global Services s.r.o., při pravidelném úklidu, který zpravidla probíhá 1x týdně, jsou zameteny a umyty schody a podlahy, setřena madla a okenní parapety, otřen prach, vyčištěna skla dveří výtahu atd. Jednou za půl roku pak myjeme okna, hasičské hydranty a veřejné osvětlení.

Užívejte si bydlení v bytovém domě a starosti s úklidem přenechte profesionálům z naší společnosti. Stejně jako nespočet spokojených zákazníků, ani Vy nebudete svého rozhodnutí litovat!