Mytí oken

Mytí oken a výloh svěřené specialistům v oboru, ulehčí klientům naši úklidové společnosti REMIÁŠ GLOBAL SERVICES s.r.o. čas, fyzickou námahu i strach z pádu v případě panelových domů a jiných ve větší výši umístěných oken.

Zaměstnanci naši úklidové společnosti, dobře vědí, jak učinit okna či výlohy co nejzářivější a vysoce transparentní. K mytí oken a rámů používáme nejkvalitnější certifikovanou chemii. Profesionální mytí oken a výloh s sebou nese několik pracovních fází, které naši pracovníci s nejvyšší pílí provádějí.

Při mytí oken probíhá mokré i suché čištění okenních rámů a vnitřní i vnější mytí parapetů. Odstranění staré špíny ze skleněných povrchů (barva, tmel aj.), čištění skel speciálním roztokem, odstranění vlhkosti gumovou stěrkou a následné dosušení oken.

Výškové mytí oken

V našich řadách máme i tým profesionálních horolezců i proškolené pracovníky na práce ve výškách. Mytí oken ve výškách provádíme pomocí horolezecké techniky, nebo za pomocí vysokozdvižných plošin. Okna navíc myjeme vždy v co nejkratší možné době a to za jakéhokoliv počasí!

Naše úklidová společnost používá profesionální ekologickou chemii a úklidové pomůcky, které okna našich klientů nepoškrábají, jinak nepoškodí a ani na sklech nezanechávají skvrny. Za kvalitu naši práce, už předem ručíme!

Neváhejte využít našich profesionálních služeb a staňte se tak dalšími spokojenými zákazníky naši úklidové společnosti REMIÁŠ GLOBAL SERVICE s.r.o.

Ceník

Mytí oken - běžné čištění8 – 15 Kč/m2
Mytí oken po malování a stavebních pracích15 – 30 Kč/m2
Mytí výloh6 – 10 Kč/m2
Výškové mytí oken, horolozecká technikaod 300 Kč/hodina

Nezávazná poptávka