Dle jakých kritérií vybrat firmu na úklid bytového domu?

Stále více lidí v dnešní době potřebuje využít úklidových služeb. Mnohdy se vracíme domů z práce pozdě a na úklid bytového domu už nemáme síly, nebo se zkrátka chceme věnovat své rodině. Společností, které nabízí tento typ služeb, je na trhu spousta. Spousta z nich ale působí zmateně, má nejasné ceníky a zákazníci prakticky předem neví, jaké služby za své peníze získají.

Co vám může úklidová firma nabídnout?

V první řadě je nutné vědět, jaké konkrétní požadavky budete na úklidovou firmu mít. Budete pouze potřebovat zamést a umýt schody a společné prostory, nebo využijete i služeb mytí oken nebo odklízení sněhu a sekání trávníku před domem?

Úklidovou firmu byste tedy měli začít hledat, až si určíte, jaké služby by vám měla být schopna dodat. Naše společnost Remias Global Services provádí pravidelné úklidy bytových domů i pro ty nejnáročnější zákazníky. Samozřejmostí je pro nás zametání a mytí podlah a schodů ve společných prostorách, mytí výtahů, zrcadel, přetření poštovních schránek nebo zametení před domem. Našim klientům ale nabízíme i mytí oken, sečení trávy, zahradnické práce, realizace závlahy, odklízení sněhu, posyp chodníků nebo odstranění náledí.

Dejte na reference

Při výběru úklidové firmy dbejte na reference. Nikdy není na škodu vědět, pro koho již firma pracovala, zejména hledáte-li společnost, kde předpokládáte dlouhodobou spolupráci. Naše reference najdete přímo na našich webových stránkách.

Vybavení společnosti

Mnohdy se stává, že úklidová firma přislíbí zajištění vámi požadovaných služeb, ale nemá k této činnosti dostatečné vybavení. Naše společnost dbá na neustálé vzdělávání, modernizaci přístrojového vybavení a zavádění nových poznatků a technologií.

Ceník

Ceník společnosti by vždy měl být transparentní a mělo by být jasné, kolik a za co budete úklidové firmě platit. Pro přesnou představu o ceně úklidu vašich prostor máme na svých webových stránkách k dispozici přehledný ceník.